Notícies

Últims tweets
Facebook
25/10/2017

Aquest dissabte es va fer una trobada tennística amistosa amb els veterans del RC Tennis Barcelona, es va disfrutar d'un molt bon tennis acompanyat d'un gran ambient, la jornada es va acabar amb un dinar de germanor entre les dues entitats.

25/10/2017

Aquest dissabte es va dur a terme el campionat de pàdel femení patrocinat per l'Okashii a les instal·lacions del Club Tennis Olot.

El campionat va tenir un èxit total de participació amb un total de 32 jugadores dividides en dues categories.

 

 

18/09/2017

Campionat obert de padel femení, les dates són del 17 al 21 d´Octubre amb tancament d´inscripcions fins el Dissabte dia 14 d´Octubre. CONSULTEU ELS HORARIS EN L'APARTAT CAMPIONATS

 

18/09/2017

Del 30 de Setembre al 28 d´Octubre es dura a terme el Campionat individual Gironí sènior “5” (+25,+35,+45,+55 i +65), torneig que ens permetrà disfrutar del millor tennis de la província en aquestes categories. 

24/07/2017


Podeu consultar els quadres i la relació d´inscrits a la pàgina web de 
la Federació catalana de Tennis a l´apartat del circuit juvenil d´estiu.

 

30/06/2017

Josep Mª Berga va quedar campió del campionat provincial Gironí categoria categoria +50, el torneig es va jugar al CT d´Aro on va guanyar a la final al jugador del CT la Bisbal Josep Mª LLuch per 4/6 6/3 12/10.
Josep Mª Coma va ser finalista de la categoria + 30 al perdre a la final contra Jordi Riera del CT Costa Brava per 6/1 i 7/5.

 

30/06/2017

Ja estan obertes les inscripcions del casal d'estiu 2017, podeu inscriure el vostre fill de forma on-line a través del següent enllaç:

INSCRIPCIONS ON-LINE

06/06/2017

El jugadors del CT Olot  Josep Mª Coma i Josep Mª Berga aquest cap de setmana van aconseguir les següents fites al campionat d´Espanya disputat al CT LLafranc.

JOSEP Mª COMA: Campió d´Espanya categoria + 35 fase de consolació.

JOSEP Mª BERGA: Sots campió d´Espanya de dobles de la categoria + 50.

Pere Genis

Pere Genis, guanyador en la primera ronda, i va perdre la 2ª.

15/05/2017

Els resultats han estat;

Primera categoria:

Guanyadors: David Canudas / Ferran Sala

Finalistes: Ignasi Vila / Xevi Segalés

Segona Categoria

Guanyadors: Pep Oliveras / Albert Casals

Finalistes: Jordi Batlle / Jordi Adam

Fase de Consolació

Guanyadors: Francesc Carnerero / Pere Genís

Finalistes: Jordi Rubio / Jordi Rodríguez

DESCARREGA EL CARTELL EN PDF

 

 

05/09/2016

   

1era CATEGORIA

GUANYADORES: DAPHNE NOGAREDA / ANNA CROS

FINALISTES: IKRAM / VICTÒRIA

2ona CATEGORIA

GUANYADORES: CAROL COLOMER / JUDIT CAMPRUBÍ

FINALISTES: MAGALÍ RUÍZ / DOLORS BERGA

CONSOLACIÓ

GUANYADORES: JÚLIA CASTANYER / ANGIE PAGÈS

FINALISTES: SUANNA COLOMER / SUSANNA TALEB

«  1 2 3 4  »